TRANSLATE
 
Promocje
Szarpak/Jutowa szmatka do gryzienia z uchwytem
Szarpak/Jutowa szmatka do gryzienia z uchwytem

110,00 zł

Cena regularna: 133,00 zł

Najniższa cena: 110,00 zł
szt.
Nogawka treningowa krótka z materiału ringowego, szczeniak
Nogawka treningowa krótka z materiału ringowego, szczeniak

197,00 zł

Cena regularna: 235,00 zł

Najniższa cena: 197,00 zł
szt.
Oficjalne koszulki T-shirt Demanet or Die
Oficjalne koszulki T-shirt Demanet or Die

78,00 zł

Cena regularna: 120,00 zł

Najniższa cena: 78,00 zł
Nogawka treningowa z juty nie rozpinana
Nogawka treningowa z juty nie rozpinana

299,00 zł

Cena regularna: 359,00 zł

Najniższa cena: 299,00 zł
Nogawka treningowa krótka z juty, szczeniak
Nogawka treningowa krótka z juty, szczeniak

168,00 zł

Cena regularna: 203,00 zł

Najniższa cena: 168,00 zł
szt.
Treat Dispensing Roulette Wheel®
Treat Dispensing Roulette Wheel®

170,00 zł

Cena regularna: 199,00 zł

Najniższa cena: 199,00 zł
szt.
Oficjalne koszulki T-shirt Demanet
Oficjalne koszulki T-shirt Demanet

78,00 zł

Cena regularna: 120,00 zł

Najniższa cena: 78,00 zł

DOG GPS X30/Short Lokalizator GPS dla psów, Mapy

Dostępność: W magazynie - dostępny
Wysyłka w: ciągu 24 godz. zamówienia złożone do godz.13 wysyłamy tego samego dnia
Cena: 2 730,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 2730.00

ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 3.91
Producent: Dog Trace
Kod produktu: DT 6131

Opis

DOG GPS X30 to urządzenie służące do śledzenia (lokalizacji) psów do 20 km. Składa się z nadajnika umiejscowionego na psiej obroży i odbiornika (przenośnego urządzenia), na którym przewodnik śledzi odległość i kierunek, w którym znajduje się pies. Nadajnik uzyskuje pozycje z satelit GPS, a następnie dane pozycji przesyła do przenośnego urządzenia poprzez fale radiowe. Nadajnik może zawierać moduł treningowy (zestaw X30T), który umożliwia wysłanie impulsu stymulującego aż do 20 km odległości.

 Odbiornik może być podłączony do telefonu komórkowego lub tabletu (korzystającego z systemu operacyjnego Android lub iOS) bezprzewodowo i wszystkie sparowane urządzenia mogą być podglądane na mapie dzięki aplikacji Dogtrace GPS.

 Ponadto DOG GPS X30 ma dodatkowe funkcje - kompas, FENCE - akustyczna granica, która dostarcza informacji, że pies przekroczył ustaloną wcześniej odległość od odbiornika. Dodatkowo wyposażony jest w funkcję BEEPER, która informuje czy pies przemieszcza się czy stoi w miejscu. Odbiornik umożliwia zapisanie jego aktualnej pozycji a później nawigowanie do tego punktu (funkcja WAYPOINT).

Właściwości lokalizatora dla psa DOG GPS X30T

 • Zasięg pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem aż do 20 km w bezpośredniej widoczności (w zależności od terenu, wegetacji roślin i innych czynników)
 • Śledzenie do 13 psów, myśliwych lub punktów WAYPOINT
 • Wysokiej czułości GPS w nadajniku i odbiorniku
 • Wyraźny i czytelny wyświetlacz odbiornika - zarówno w pełnym słońcu jak i w ciemności
 • Wodoodporny odbiornik i nadajnik
 • Żywotna bateria
 • 2 tryby sygnału dźwiękowego - trening/lokalizacja
 • Zmienny kanały, którym komunikują się nadajnik z odbiornikiem
 • Funkcja kompasu
 • FENCE - akustyczna granica ustalająca obszar dla psa
 • BEEPER – wykrywanie ruchu i zatrzymania psa
 • WAYPOINT - opcja umożliwiająca przechowywanie 13 współrzędnych geograficznych odbiornika, a następnie nawigowanie do nich
 • CAR mode – tryb do używania odbiornika w samochodzie
 • Odbiornik jest kompatybilny z nadajnikami (obrożami) X20 / X20+ (niektóre funkcje są ograniczone)

Aplikacja DOG GPS X30  

 • Podgląd wszystkich urządzeń (psów, innych przewodników, punktów WAYPOINT) na mapie
 • Mapy online i offline
 • Kompas
 • Zapisywanie tras wszystkich urządzeń
 • Wskazywanie psiego szczekania z przypisaniem do punktu na trasie
 • Sygnał dźwiękowy
 • Mierzenie dystansu i powierzchni
 • Zapisywanie punktów WAYPOINT na mapie
 • Geo-plot (wykres we współrzędnych geograficznych)
 • Wirtualna granica
 • DOG GPS X30T/X30TB - impuls stymulujący i funkcja światła
 • aplikacja w języku polskim
 • dostępna na Android albo iOS
 • dostępna na smartwatche i zegarki applewatch z systemem Android (OS Wear)

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej

Mapy online i offline
Z map w Dogtrace GPS można korzystać zarówno w trybie online, jak i offline. Od teraz brak zasięgu nie będzie problemem. Dzięki takiemu rozwiązaniu z Dogtrace GPS już nigdy się nie zgubisz!

Śledzenie trasy
Umożliwia rejestrowanie trasy wszystkich sparowanych i wyświetlanych na mapie nadajników i odbiorników. Po rozpoczęciu rejestracji trasy będą one wyświetlane na mapie. W miejscu szczekania psa linia będzie grubsza. Trasy można zapisywać oraz odtwarzać.

Sygnał dźwiękowy
Umożliwia włączenie sygnału dźwiękowego w nadajniku (obroży), który pies zawsze słyszy i odbiera w ten sam sposób, niezależnie od odległości od przewodnika. Sygnał dźwiękowy może zastąpić gwizdek, może być również sparowany z impulsem stymulacyjnym i uruchamiany jako ostrzeżenie przed jego zaaplikowaniem.

Kompas
Funkcja ta określa gdzie jest północ. Na górze dużego wyświetlacza znajdziesz symbol N, który wskazuje kierunek północy magnetycznej. Jeżeli jednocześnie świecą się dwie strzałki, kierunek północny znajduje się pomiędzy nimi.

Pomiary
W aplikacji Dogtrace GPS możesz także skorzystać z funkcji pozwalającej zmierzyć odległość i powierzchnię na mapie. Obwód powierzchni dostępny w różnych jednostkach (hektar - ha i kilometry kwadratowe - km²).

Wykrywanie szczekania
Dostępna jedynie w aplikacji funkcja, która umożliwia rejestrację miejsca, czasu i intensywności szczekania psa na zapisanej trasie. Podczas szczekania, obok wskaźnika psa w aplikacji, wyświetla się symbol wskazujący intensywność szczekania. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "szczegóły psa" w aplikacji Dogtrace GPS.

WAYPOINT - punkt trasy
Funkcja pozwalająca na zapisanie współrzędnych GPS miejsca, w którym aktualnie znajduje się odbiornik (urządzenie przenośne). Możesz później nawigować do zapisanego punktu. Przydatne do zapisywana aktualnych pozycji i ważnych miejsc.

FENCE - wirtualna granica
Funkcja ta wytycza wirtualną granicę w ustalonym przez użytkownika promieniu (od 30 m do maksymalnie 2 km od odbiornika). Kiedy pies przekroczy granicę odbiornik na jego szyi zaczyna emitować przerywany sygnał dźwiękowy. Możliwa do aktywacji dla wielu psów.

Geofence - Geoogrodzenie
Aplikacja mobilna Dogtrace GPS umożliwia łatwe zaznaczanie na mapie dowolnego obszaru. Jeżeli pies opuści zdefiniowany przez Ciebie obszar, zostaniesz o tym poinformowany w formie powiadomienia w aplikacji. Są to tzw. wirtualne ogrodzenia (strefy), których można wyznaczyć kilka.

Geofence z poleceniami
Nowość! Funkcja dostępna jedynie w aplikacji. Dzięki niej ustawisz indywidualne strefy ostrzegawczą oraz korekcyjną. Kiedy pies opuści zdefiniowany obszar (geoogrodzenie) strefy ostrzegawczej pies usłyszy sygnał dźwiękowy, natomiast przekraczając strefę korekcyjną poczuje impuls stymulujący.

Parowanie wielu urządzeń
Możesz sparować odbiorniki innych przewodników psów ze swoim. Dzięki przejrzystej aplikacji mobilnej możesz zobaczyć je wszystkie na mapach.

Sterowanie funkcją światła
Dzięki funkcji światła łatwiej zlokalizować psa w ciemności: jest to możliwe dzięki umieszczeniu diod LED w obudowie nadajnika. Aplikacja umożliwia łatwiejsze i szybsze sterowanie światłem w kilku trybach. Tryb oświetlenia jest dostępny tylko w modelach DOG GPS X30T i X30TB.

Sterowanie impulsem korekcyjnym
W modelach DOG GPS X30T i X30TB za pomocą telefonu komórkowego możesz sterować impulsem korekcyjnym. Jeśli w aplikacji zmienisz wielkość impulsu stymulacyjnego dla psa, zostanie ona automatycznie zaktualizowana w odbiorniku i odwrotnie.

Sterowanie lokalizatorem dźwięku
Dzięki aplikacji można łatwo uruchomić głośny lokalizator dźwiękowy umieszczony na obroży GPS. Nadaje się do odnalezienia psa lub samej obroży w ciemnej, gęstej roślinności. Lokalizator dźwięku jest wbudowany w modelach DOG GPS X30B i X30TB.

Aplikacja na smartfony i smartwatche
Aplikacja Dogtrace GPS jest dostępna na systemy Android oraz iOS. Dzięki możliwości połączenia odbiornika Dogtrace GPS X30 ze smartfonem z wgraną aplikacją, korzystanie z urządzenia jest jeszcze wygodniejsze i łatwiejsze. Istnieje możliwość sparowania urządzenia ze smartwatchem.

Mapy online i offline
Wszystkie urządzenia które są sparowane z odbiornikiem, mogą być wyświetlane w telefonie na mapie zarówno w trybie online jak i offline. Z poziomu aplikacji można kontrolować parametry wszystkich funkcji, które będą się synchronizować z odbiornikiem Dogtrace GPS x30.

Wykrywanie szczekania psa
Zastanawiasz się kiedy i z jaką intensywnością szczekał Twój pies? Aplikacja rejestruje w którym miejscu, w jakim czasie i z jaką intensywnością szczekał pies. W trakcie szczekania psa na interfejsie aplikacji pojawi się symbol, będzie on równocześnie informował o intensywności zachowania. Dodatkowe informacje znajdziesz w zakładce "szczegóły psa" w aplikacji Dogtrace GPS.

Sterowanie obraża treningową
W modelach DOG GPS X30T i X30TB, posiadających wbudowaną elektroniczną obrożę treningową, jest możliwość sterowania nią za pomocą telefonu komórkowego. Zmieniając wielkość impulsu stymulacyjnego w aplikacji, automatycznie zostanie ona zaktualizowana w odbiorniku i odwrotnie.

Ustawienia powiadomień
Powiadomienia mogą być w formie dźwięku, wibracji oraz komunikatu tekstowemu. Dzięki nim dowiesz się czy pies zastygł czy jest w ruchu, czy jest w obrębie czy opuścił wirtualna granicę oraz o ewentualnej utracie sygnału z nadajnika.

Aplikacja jest darmowa, dostępna do pobrania poprzez Google Play oraz Apple store.

 

 

 

 

 

 

Aplikacja do pobrania ze strony https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dogtrace.app&pli=1

Odbiornik (przenośne urządzenie)

Zasilanie ...  akumulator Li-Pol 1850 mAh
Żywotność akumulatora na jednym ładowaniu … do 45 godzin
Czas ładowania … 3 godziny
Szczelność ... wodoszczelny
Temperatura użytkowania ... od -10 °C do +50 °C
Temperatura ładowania ... od 0 °C do +40 °C
Waga ... 192 g
Wymiary ... 119 x 62 x 15 mm

Nadajnik (obroża)

Zasięg ... do 20 km (otwarta przestrzeń)
Zasilanie ... akumulator Li-Pol 1850 mAh
Żywotność  akumulatora na jednym ładowaniu ...  
do 40 godzin – częstotliwość aktualizacji pozycji 3 s  
do 50 godzin – częstotliwość aktualizacji pozycji 9 s
Czas ładowania ... 3 godziny
Częstotliwość (wyjściowa) ... 869,525 MHz (500 mW)
Szczelność ... wodoszczelny
Regulacja obroży ... ok. 33-66cm, wersja "Short" krótka od 25cm
Temperatura użytkowania ... od -10 °C do +50 °C
Temperatura ładowania ... od 0 °C do +40 °C
Waga ... 142 g
Wymiary ... 77 x 45 x 29 mm
Short - Krótka wersja obroży DOG GPS odpowiednia dla mniejszych psów, np. jamników. Obroże GPS ze skróconą gumową częścią nadajnika o 5 cm przy najmniejszym regulowanym obwodzie 25 cm

Opis funkcji produktu

Śledzenie

Nadajnik (obroża) i odbiornik (przenośne urządzenie) mają wbudowany odbiornik GPS, dzięki którym oba określają swoją pozycję. Nadajnik wysyła informację o swojej pozycji, przy pomocy sygnału radiowego, do odbiornika, który pokazuje na wyświetlaczu kierunek i odległość psa od przewodnika.

Wyświetlacz podzielony jest na 3 części:

 • Panel Informacyjny odbiornika – górna linia wyświetlacza informuje o odbiorniku: stanie naładowania baterii, dokładności pozycji z GPS, kierunku magnetycznej północy (kompas), statusie funkcji BEEPER i FENCE na sparowanym psie.  
 • Główny panel nawigacyjny: środkowa partia wyświetlacza dostarcza informacje o aktualnie wybranym nadajniku (innym odbiorniku). Strzałka wskazuje kierunek, w którym znajduje się śledzony pies. Środek wyświetlacza pokazuje dystans psa od przewodnika. Kolejne psy są wyświetlane po naciśnięciu przycisków [q]/[q].

Panel informacyjny o nadajniku – dolna linia wyświetlacza pokazuje dane o następnym sparowanym nadajniku z rzędu – statusie akumulatora, sile sygnału radiowego, precyzji sygnału GPS.

Szkolenie

Ta funkcja pozwala korygować niepożądane zachowania na dystansie do 20 km. Podstawowy zestaw DOG GPS X30 umożliwia używanie akustycznych komend. Zestaw DOG GPS X30T (training) jest rozbudowany o użycie korekcyjnego impulsu stymulacyjnego. Inną funkcją zestawu treningowego jest wskazywanie psa w ciemności za pomocą mocnych LEDów.

Sygnał akustyczny (dźwięk):

Podstawowy zestaw DOG GPS X30X30T ma dwa typy sygnału akustycznego.

Treningowy sygnał dźwiękowy (trAininG) jest używany jako komenda dźwiękowa, która może poprzedzać impuls stymulacyjny i jest bardzo skutecznym środkiem odstraszającym. Zastępuje gwizdek, który pies słyszy z tą samą głośnością, nawet jeśli jest bardzo daleko.

Lokalizujący sygnał dźwiękowy (LoCAtion) jest używany do zlokalizowania psa w ciemności albo gęsto zarośniętym terenie. Ten sygnał jest słyszalny na odległość 30 m.

Kompas – wskazywanie północy

Symbol N wskazuje kierunek magnetycznej północy. Kiedy dwie strzałki  świecą się w tym samym czasie, to kierunek północny jest pomiędzy nimi.

FENCE – akustyczna granica

Funkcja FENCE ostrzega, kiedy pies przekroczy granicę przestrzeni, ustawionej uprzednio w urządzeniu, którą można regulować w zakresie od 30m do maksymalnie 2km od odbiornika.

WAYPOINT – zapisywanie pozycji odbiornika

Funkcja WAYPOINT umożliwia zapisanie współrzędnych GPS aktualnej pozycji odbiornika (przenośne urządzenie). Później można nawigować do zapisanej lokalizacji.

Funkcja BEEPER

Funkcja BEEPER jest głównie używana przez leśników czy myśliwych, aby rozróżnić intensywność ruchu psa lub jego obecność obok dzika.

Jeśli nadajnik (obroża) jest włączony i pies jest w ruchu napis BEEPER miga na wyświetlaczu odbiornika w głównym panelu nawigacyjnym. Jeśli pies nie porusza się lub jest blisko dzika napis BEEPER świeci ciągle.  W górnej części wyświetlacza napis BEEPER wskazuje status kiedy dźwięk lub wskazywanie wibracją jest aktywowane dla przynajmniej jednego psa na odbiorniku.

CAR MODE

Bryła samochodu oraz elektronika w nim umieszczona mogą wpłynąć na funkcjonowanie cyfrowego kompasu w odbiorniku - kierunek obserwowanego psa może być wyświetlany niepoprawnie. Kiedy tryb CAR jest aktywowany, kierunek do psa nie będzie wyznaczany przez cyfrowy kompas, ale poprzez zmieniającą się pozycję odbiornika GPS.

Aplikacja Dogtrace GPS

Główną zaletą DOG GPS X30 jest możliwość bezprzewodowego połączenia odbiornika z telefonem komórkowym (tabletem), który pracuje na systemie operacyjnym Android. Wszystkie urządzenia sparowane do odbiornika mogą być podglądane na mapie online i offline na twoim telefonie.

Zawartość opakowania

 • Odbiornik zawierający akumulator Li-Pol 1850 mAh
 • klips do zawieszenia odbiornika na pasku oraz 2 śrubki
 • Nadajnik zawierający akumulator Li-Pol 1850 mAh oraz pasek (obrożę)
 • Zasilacz sieciowy z podwójnym gniazdem USB, przewodem zasilającym i klipsem do akumulatora GPS
 • Smycz do powieszenia odbiornika
 • instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną

Akcesoria opcjonalne  

 • Zastępczy nadajnik lub moduł treningowy odbiornika
 • Różnokolorowe paski (obroże)
 • Akumulator  Li-Pol 1850 mAh
 • Zasilacz sieciowy z podwójnym gniazdem USB, przewodem zasilającym i klipsem do akumulatora GPS
 • Zastępcze silikonowe klamry na nadajnik - czarny, pomarańczowy

Gratis pokrowiec na nadajnik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opinie o produkcie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

12 maja 2019

Od dwóch tygodni nosi ten zestaw nasz wyżeł i na razie sprawuje się bardzo dobrze. Dobry sprzęt za dobrą cenę. Polecam!

Inni Kupili Również
Kontakt

kontakt

Producenci
Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Raty Comfino

 

Zakup na raty COMFINO

Z Comfino masz wybór!
Raty 0%, Niskie Raty oraz płatności odroczone „Kup teraz, zapłać później”.
Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się zakupami bez obawy o finanse.

Raty 0%
Niskie raty
Kup teraz zapłać później
Raty dla firm
Odroczone płatności dla firm

 

 

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl